خیلی ساده ، خیلی کوتاه

رکس مون

۱۹۷۸

کارخانه برای محصول برای شما

از سال ۱۹۷۸ ، محصولات Forever Living به جستجوی بهترین منابع طبیعت برای سلامتی و زیبایی و به اشتراک گذاشتن آنها با جهان اختصاص یافته است. ما علاقه داریم که به دیگران کمک کنیم تا ظاهر بهتری داشته باشند و احساس بهتری داشته باشند و غرور ناشی از انجام کارهایی کمی متفاوت است. ما خود زمینه های آلوئه ، امکانات تولید ، تحقیق و توسعه ، آزمایشگاه های کنترل کیفیت و حتی کانال های توزیع خود را داریم. همه چیز از گیاهی به محصول دیگر تا شما.

فراتر از استانداردها در طول راه

برداشت آلوئه

آلوئه خون حیات Forever است. زمینه های آلوئه ما جایی است که سفر ما شروع می شود و بهترین قسمت است؟ ما برای اطمینان از کیفیت در هر مرحله مالک هر بخش از فرآیند هستیم.

سرمایه گذاری

محصولات ما با استفاده از آخرین فن آوری و نوآوری ها تولید می شوند. ما در آوردن بهترین محصولات موجود در بازار سرمایه گذاری می کنیم و تا رسیدن به هدف تلاش میکنیم .

اول خانواده

فقط یک راه برای انجام کارها وجود دارد و آن راه صحیح است. ذهنیت ما این است که خانواده را در درجه اول قرار دهیم ، از مواد تشکیل دهنده ای که استفاده می کنیم گرفته تا نحوه کار ما.

حضور جهانی

میلیون ها نفر در بیش از ۱۶۰ کشور جهان مزایای محصولات آلوئه ورا را  احساس کرده اند. از نقشه استفاده کنید و کشف کنید که تجارت بین المللی Forever طی ۴۰ سال گذشته کجا رشد کرده است.